Amritsar, Punjab
GST No. 03AIRPS1792E1Z0
Call 08047638331 67% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Net Type | Shade net |
| Yarn Material | HDPE |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Net Width | 6 m |
| Production Capacity | 18 Ton |
| Country of Origin | Made in India |
| Frequency | 50Hz |
| Voltage | 220V |
| Phase | Three Phase |
Additional Information:
View Complete details