Amritsar, Punjab
GST No. 03AIRPS1792E1Z0
Call 08047638331 67% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 4 Unit
Product Brochure
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Power | 220 V |
| Brand | RAUNAQ |
| Usage/Application | NET |
| Voltage | 220 V |
| Material | Mild Steel |
| Phase | Three Phase |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 3 Unit
Product Brochure
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Production Capacity | 2 Ton |
| Voltage | 220 V |
| Machine Power | 7.5 kW |
| Phase | Three Phase |
| Material | Mild Steel |
| Frequency | 50Hz |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 4 Piece
Product Brochure
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Auto GSM Control System | Yes |
| Material | Mild Steel |
| Power | 220 V |
| Brand | RAUNAQ |
| Phase | 3 Phase |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 3 Unit
Product Brochure
| Automatic Grade | Semi-Automatic |
| Production Capacity | 1 Ton |
| Material | Mild Steel |
| Phase | Three Phase |
| Voltage | 220 V |
| Machine Power | 7.5 kW |
View Complete details